Otevřeno pro veřejnost

Otevíráme sezónu 2021 samozřejmě v rámci nařízení vlády o COVID19.

Od 27.5. otevíráme pravidelně pro veřejnost čtvrtky a soboty mimo vyznačené termíny soutěží a jiných uzavřených akcí v kalendáři.

 

Pravidelné provozní doby pro veřejnost jsou čtvrtky 15:00-18:00 a soboty 14:00-17:00hod. (v době letního času)

 

Pozor 24.7.2021 je střelnice z technických důvodů uzavřena!!!!

11.9.2021 veřejné střelby posunuty na 15-18 hod.

Od listopadové změny zimního do letního času, provoz střelnice:

čtvrtky zrušeny !

soboty posunuty na 13:00-16:00 hod z důvodu světelných podmínek a pokud jsou zde vyhlášeny služby máme otevřeno i přes zimu.

Mimo vyhlášené změny v této sekci.

DEN DATUM SPRÁVCE
čtvrtek 27.5. Adamec + Dřevikovský
sobota 29.5. Skalický + Chlouba
čtvrtek 3.6. Choura + Střádal
sobota 5.6. Langr + Hadač
čtvrtek 10.6. Kneslík + Kotásek
sobota 12.6. Mateides + Kolář
čtvrtek 17.6. Střádal + Strunecký
čtvrtek 17.6.2021 Strunecký   Střádal  
sobota 19.6.2021 Vodráška   Kolář  
čtvrtek 24.6.2021 Dřevikovský K   Antonová  
sobota 26.6.2021 Mazanec   Kačírek 26.6.2021Lišovské PDW závody
čtvrtek 1.7.2021 Kotásek   Antonnová  
sobota 3.7.2021 Papáček   Mateides  
čtvrtek 8.7.2021 Střádal   Filip  
sobota 10.7.2021 Skalický   Vitha  
čtvrtek 15.7.2021 Knesník   Antonnová  
sobota 17.7.2021 Polák   Vodráška  
čtvrtek 22.7.2021 Choura   Strunecký  
sobota 24.7.2021 Adamec   Mazanec  Z technických důvodů zavřeno!!
čtvrtek 29.7.2021 Viktora   Dřevikovský K  
sobota 31.7.2021 Chlouba   Vitha  
čtvrtek 5.8.2021 Filip   Doležal  
sobota 7.8.2021 Mateides   Skalický  
čtvrtek 12.8.2021 Langr   Pešek  
sobota 14.8.2021 Kolář   Lysoněk  
čtvrtek 19.8.2021 Langr   Pešek  
sobota 21.8.2021 Vodráška   Strunecký  
čtvrtek 26.8.2021 Pešek   Choura  
sobota 28.8.2021 Mazanec   Kačírek Bitva o Itálii soutěž
čtvrtek 2.9.2021 Kneslík   Doležal  
sobota 4.9.2021 Papáček   Mateides  
čtvrtek 9.9.2021 Kotásek   Filip  
sobota 11.9.2021 Skalický   Kolář Závody policie, Veřejné střelby posunuty na 15-18 hod.
čtvrtek 16.9.2021 Choura   Strunecký  
sobota 18.9.2021 Polák   Lysoněk  
čtvrtek 23.9.2021 Doležal   Dřevikovský K  
sobota 25.9.2021 Adamec   Mateides ODEON CUP - MEMORIÁL ALEŠE ŠVÁBA
čtvrtek 30.9.2021 Filip   Střádal  
sobota 2.10.2021 Chlouba   Kolář  
čtvrtek 7.10.2021 Strunecký   Kneslík  
sobota 9.10.2021 Mateides   Vodráška  
čtvrtek 14.10.2021 Dřevikovský K   Kotásek  
sobota 16.10.2021 Kolář   Mazanec  
čtvrtek 21.10.2021 Kneslík   Choura  
sobota 23.10.2021 Vodráška   Vitha  
čtvrtek 28.10.2021 Langr   Doležal  
sobota 30.10.2021 Mazanec   Kačírek  
čtvrtek 4.11.2021 Kotásek   Filip  
sobota 6.11.2021 Papáček   Polák  
čtvrtek 11.11.2021 Choura   Strunecký  
sobota 13.11.2021 Skalický   Adamec  
čtvrtek 18.11.2021 Doležal   Filip  
sobota 20.11.2021 Polák   Chlouba  
čtvrtek 25.11.2021 Filip   Střádal  
sobota 27.11.2021 Adamec   Mateides  
čtvrtek 2.12.2021 Strunecký   Kneslík  
sobota 4.12.2021 Chlouba   Kolář  

 

 

ODKAZ NA KALENDÁŘ